Úvod > Spravodajstvo > Slovensko > Foto: Falošný odpočtár v Žiline zaútočil na 16-ročné dievča a potom zabil jej priateľa (aktualizované)

Foto: Falošný odpočtár v Žiline zaútočil na 16-ročné dievča a potom zabil jej priateľa (aktualizované)

Dalšie články v kategórií


  • aktualizované 17. mája 10:08


BRATISLAVA 16. mája (WebNoviny.sk) - Polícia v piatok poskytla oficiálne stanovisko k šokujúcemu prípadu, ktorý vo štvrtok popoludní otriasol žilinským sídliskom Vlčince. V jednom z bytov za presne nezistených okolností neznámy muž usmrtil 16-ročného chlapca a zranil 16-ročné dievča.

Ako agentúru SITA informoval žilinský policajný hovorca Radko Moravčík, polícia od prijatia oznámenia na prípade intenzívne pracuje s nasadením maximálnych síl a prostriedkov a vykonáva všetky potrebné úkony a opatrenia v zmysle Trestného poriadku za účelom objasnenia skutku, ako aj určenia jeho právnej kvalifikácie. Z tohto dôvodu nie je možné momentálne poskytnúť k prípadu žiadne bližšie informácie.

Podľa medializovaných informácií má útok na svedomí neznámy muž, ktorý sa dostal do bytovky tak, že tvrdil, že ide odpisovať hodiny. Údajne najskôr zaútočil na 16-ročné dievča, ktoré mu otvorilo dvere. Pomôcť jej prišiel chlapec, ktorý útok neprežil.Viac k témam: vražda
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Falošný odpočtár v Žiline zaútočil na 16-ročné dievča a potom zabil jej priateľa (aktualizované) © SITA Všetky práva vyhradené.