Úvod > Ponuka práce > Elektrotechnika a energetika > Obsluha vodného hospodárstva (Žiar nad Hronom) (Ref. č.: 4/2018)

Obsluha vodného hospodárstva (Žiar nad Hronom) (Ref. č.: 4/2018)

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Elektrotechnika a energetika
V meste:
okres Žiar nad Hronom
Možný termín nástupu:
01.10.2018
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
- ročná výkonnostná prémia;

- 2 dni dovolenky nad rámec ZP;

- stravné aj počas dovolenky;

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti;

- sociálny program a ďalšie benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy;
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
700 € + variabilná zložka mzdy
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v skupine Veolia.Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.

V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu radi Vás pozveme na osobný pohovor najneskôr do 15 dní alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.Ak Vás nebudeme do 15 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.O výsledku výberového konania budete informovaný písomne.
O spoločnosti:
Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.

Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
22.7.2018
Počet videní:
160