Úvod > Ponuka práce > Ekonomika, financie, účtovníctvo > NN Poradca - Žiar nad Hronom

NN Poradca - Žiar nad Hronom

Pracovná oblasť:
Ekonomika, financie, účtovníctvo
V meste:
Žiar nad Hronom
Možný termín nástupu:
dohodou
Hlavný
Ponúkame:
Ponúkame :

- Mimoriadne atraktívny systém odmeňovania

- Fixné odmeny počas doby adaptácie

- Horúce kontakty

- Portfólio klientov

- Flexibilný pracovný čas

- Bezplatný, kvalitný systém vzdelávania

- Podpora skúseného manažéra.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
od 1000 € v priemere
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV kliknutím na "poslať spoločnosti životopis".

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Oslovení a na pohovor pozvaní budú len úspešní uchádzači.
NN je medzinárodná finančná inštitúcia, ponúkajúca služby v oblasti
poisťovníctva, dôchodkov a správy aktív 60 miliónom súkromným, firemným a inštitucionálnym klientom v 50 krajinách. Pod značku NN na Slovensku patria tieto spoločnosti:
NN Životná poisťovňa, a.s.
NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s.
NN Tatry- Sympatia, d.d.s., a.s.
NN Management Services, s.r.o., organizačná zložka
Ďalšie informácie nájdete na www.nn.sk
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
21.5.2018
Počet videní:
159