Logista

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Doprava, špedícia, logistika
V meste:
Žiar nad Hronom
Možný termín nástupu:
Ihneď
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Základná mzda - 3,78 Eur/hod, ročný príjem v tejto triede od 9000 Eur do 12500 Eur (dvojzmenný); od 11500 Eur do 15000 Eur nepretržitý režim
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Jedno miesto - nepretržitá prevádzka (2R, 2N, 2P, 2V), jedno miesto dvojzmenná

Odmeňovanie podľa platnej Kolektívnej zmluvy (základný plat od 3,78 Eur/hod, osobné hodnotenie do 40% zo základného platu, 13 a 14. plat, dochádzkový bonus, príspevok na III. pilier, zmenové príplatky, bezplatné stravovanie - hodnotenie závisí od odborných a pracovných skúseností)
O spoločnosti:
Hydro Extrusion Slovakia a.s. je slovenská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom hliníkových profilov. Na Slovensku pôsobí od roku 1969 a počas tohto obdobia sa vyprofilovala na perspektívnu a modernú spoločnosť. Sapa Profily je členom medzinárodnej skupiny Hydro. Hydro je plne integrovaná hliníková spoločnosť. Zamestnáva 35 000 ľudí a pôsobí v 40 krajinách . Kombinuje lokálne odborné znalosti, celosvetové pôsobenie a jedinečné kapacity v oblasti výskumu a vývoja. Okrem výroby primárneho hliníka, valcovaných či lisovaných produktov a recyklácie, spoločnosť Hydro ťaží bauxit, vyrába oxid hlinitý a energiu, vďaka čomu je v rámci globálneho hliníkového priemyslu jedinou spoločnosťou s uhlom záberu 360°. Hydro pôsobí vo všetkých priemyselných segmentoch, ktoré používajú hliník a svojou predajnou a obchodnou činnosťou v hodnotovom reťazci obsluhuje viac ako 30 000 zákazníkov. Spoločnosť Hydro sídli v Nórsku a má viac ako storočné skúsenosti v oblasti obnoviteľných zdrojov energie, v technológiách a inováciách. Záväzkom spoločnosti je posilniť životaschopnosť svojich zákazníkov a komunít, ako aj vytváranie udržateľnej budúcnosti prostredníctvom inovatívnych hliníkových riešení.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
21.5.2018
Počet videní:
10