Úvod > Ponuka práce > Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo > Čašníčka, čašník s chuťou pracovať a zarábať nadštandardný plat

Čašníčka, čašník s chuťou pracovať a zarábať nadštandardný plat

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo
V meste:
okres Žiar nad Hronom
Možný termín nástupu:
dohodou
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
UVEDENÁ MZDA V INZERÁTE JE ZÁKLADNÁ NAJNIŽŠIA MOŽNÁ, KTORÁ SA ZVYŠUJE VZHĽADOM NA SKÚSENOSTÍ KANDIDÁTA.

Očakávaná dosiahnuteľná mzda: 780-900,- EUR v čistom cez výplatnú pásku.- VIEME OCENIŤ A ODMENIŤ PRACOVITÝCH ĽUDÍ, KTORÍ DOSAHUJÚ VÝBORNÉ VÝSLEDKY.

- SPRAVODLIVÉ ODMEŇOVANIE,

- SKUTOČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PRE KARIÉROVÝ RAST.

- ĽUDSKÝ PRÍSTUP K ZAMESTNANCOM.

- Práca vo vynikajúcom tíme v atraktívnom prostredí,

- Poskytujeme zamestnanecké ubytovanie,

- Možnosť využívať hotelové športové a relaxačné služby,

- Bezplatný víkendový pobyt pre 2 osoby v jednom z hotelov skupiny TRINITY HOTELS&RESORTS.

- Príležitosť neustále sa vzdelávať a nadobúdať skúsenosti v hotelovej sieti Trinity.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Základná mzda: od 600,- EUR + % z predaja+osobné ohodnotenie+ príplatky+ mimoriadne odmeny
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Zašlite, prosím, svoj životopis fotografiou v slovenskom jazyku e-mailom.

Priložte, prosím, nasledujúci text:Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti ASPECT-VYHNE a.s., Hattalova12/A, 831 03 Bratislava, IČO: 36 354 694 aby spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach a ďalších produktoch a službách pre rozšírenie kariérneho a osobného rozvoja tj. s ukladaním na

nosiče dát a do informačného systému spoločnosti, upravovaním, vyhľadávaním v nich a následným sprístupnením alebo poskytnutím tretím osobám, a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so zákonom č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.
O spoločnosti:
Hotel SITNO **** – Forest Resort je situovaný v malebnej prírode Štiavnických vrchov, je svojou polohou necelých 6 km od hlavnej dopravnej spojnice miest Bratislava a Banská Bystrica a vzdialenosťou len 165 km od Bratislavy ľahko dostupný z ktoréhokoľvek miesta na Slovensku.

Hotel prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a v súčasnosti Vám ponúka 264 lôžok v príjemne zariadených izbách a apartmánoch.

Moderné kongresové centrum pozostávajúce z 12 kongresových priestorov s celkovou kapacitou až 880 osôb je prispôsobené náročným požiadavkám biznis klientely. Dve reštaurácie s terasami, denný, nočný bowlingový bar a Grill & Sport Bar sú príjemným prostredím pre stravovanie, posedenie či zábavu. Vo všetkých spoločných priestoroch sa nachádza Wifi pripojenie.

Hotel disponuje 70-timi parkovacími miestami a v blízkosti hotela sa nachádza ďalších cca 150 miest na parkovanie.

Široká ponuka služieb Wellness & Spa centra podporená termálnou vodou, rozsiahly areál s vonkajším bazénom, adventure golfovým ihriskom a okolitá príroda ponúkajú množstvo príležitostí pre oddych. Hotel SITNO je moderným zariadením, ktorého poslaním je poskytovať kvalitné služby v príjemnom prostredí.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
22.7.2018
Počet videní:
166