Peter Lukáč - KYBERTECH

Predaj a servis výpočtovej techniky, napĺňanie kaziet a tonerov pre atramentové a laserové tlačiarne.

Peter Lukáč - KYBERTECH

Predaj servis PC, plnenie tonerov

Predaj a servis výpočtovej techniky, napĺňanie kaziet a tonerov pre atramentové a laserové tlačiarne.

Adresa: Hviezdoslavova 280/6, 96501 Žiar nad Hronom
Telefón:0911680703
Mobil:+421911680703
E-mail:info@kybertech.sk

Svojim zákazníkom a obchodným partnerom ponúkame služby v oblasti výpočtovej techniky, správy počítačových sietí, tiež predaj hardwaru, softwaru, kancelárskej techniky a spotrebného materiálu. Naším hlavným cieľom je dlhodobá spolupráca s klientom a jeho spokojnosť s našimi službami.

Našim cieľom je plné uspokojovanie Vašich potrieb v oblasti výpočtovej techniky, aby ste sa naplno mohli sústrediť na cieľ vašej práce. Ponúkame Vám riešenia v oblasti výpočtovej techniky a to buď priamym servisom u zákazníka, alebo formou zmluvného servisu s garantovanou dobou servisného zásahu.

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti počítačových systémov a sme schopní Vám kedykoľvek pomôcť alebo poradiť.
Sme zvyknutí pracovať v teréne, čiže priamo u zákazníka kedykoľvek je to potrebné. Naše poznatky sú pre Vás výhodou, vieme ich využiť pre navrhnutie optimálnej technológie pre domácnosť alebo Vašu spoločnosť.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.