Penzión Vila Sokáč *

Ubytovanie v reprezentačnom penzióne, moderne zrekonštruovanej pôvodnej kúpeľňovej vile vo Vyhniach.

Penzión Vila Sokáč *

Penzión Sokáč - ubytovanie vo Vyhniach, Žiar nad Hronom

Ubytovanie v reprezentačnom penzióne, moderne zrekonštruovanej pôvodnej kúpeľňovej vile vo Vyhniach.

Adresa: 966 02 Vyhne 28
Telefón: 0907 579 639
Kontaktná osoba:Edita Víťazková
E-mail:vitazko@gmail.com
GPS :+48° 30´ 12.46"N, +18° 47´ 11.27"E

Vila Sokáč bola už v minulosti vďaka svojej kúpeľnej architektúre vďačným objektom pre fotografov. Ako jedna z kúpeľných víl mala k dispozícii veľkú peknú záhradu, 12 izieb, v jedálni sa podávala chutná meštianska strava, hostia si mohli objednať chutné medové výrobky....
Dnes takmer po 120 rokoch je Vila Sokáč po rozsiahlej rekonštrukcii prebudovaná na reprezentačný penzión, nachádzajúci sa 50 m od Vodného raja.
K dispozícii je 9x dvojlôžková izba, 1xapartmán. Izby sú vybavené štandardne s vlastným sociálnym zariadením. Maximálna kapacita je 41 osôb. V priestoroch reštaurácie je zabezpečené stravovanie, hostia si môžu pochutiť nielen na medových výrobkoch....
Z pôvodných špacierok, ktoré kedysi boli neodeliteľnou súčasťou slávnych vyhnianskych kúpeľov, sa možu aj dnes návštevníci kochať krásou vyhnianskej doliny, najkrajšej v Štiavnických vrchoch.
Staré kúpele, ktoré boli okrem baníctva a pivovarníctva pýchou obce a známe v celej Rakúsko-uhorskej monarchii, dnes už neexistujú. Na ich mieste sa dnes nachádza dominanta banskoštiavnického regiónu Vodný raj ( nerezové bazény, výplavový bazén, vodné atrakcie, bowling, squash, wellness, lesná relaxačná zóna ).
Počas letnej sezóny si môžete vychutnať horúcu termálnu vodu s liečivými účinkami, tenisové a volejbalové kurty v blízkosti penziónu, cykloturistiku, kúpanie v štiavnických tajchoch.
V zimnej sezóne Vás zlákajú neďaleké lyžiarske strediská. Celoročne si môžete vychutnať turistiku do nádhernej prírody, výlety do okolia: mestá Banská Štiavnica (UNESCO), Banská Bystrica, Zvolen,Kremnica, Bojnice (ZOO), Kamenné more a travertín Vyhne.
Navštívte penzión, ktorý dýcha dávnou históriou....

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Pondelok: 8:00 - 24:00
Utorok: 8:00 - 24:00
Streda: 8:00 - 24:00
Štvrtok: 8:00 - 24:00
Piatok: 8:00 - 24:00
Sobota: 8:00 - 24:00
Nedeľa: 8:00 - 24:00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.