Práca, ponuka práce a brigády v Žiari nad Hronom a okolí

Ponuky 1-20 z 269

Ponuky práce Žiar nad Hronom a okolie

Práca v BB

  Dátum pridania: 24.7.2014

 Novootvorené wellness štúdio v BB hľadá pracovníkov na doplnenie niekoľko pracovných pozícii. Ide o prácu v oblasti krásy, zdravia a športu. Príjem závisí od pracovného zaradenia. (cca 600-900 €). Vybraných ľudí zaškolím. Životopisy zasielajte na e-mail: ponukaprace11@gmail.com

Konzultant v štúdiu krásy

  Dátum pridania: 23.7.2014

 Prijmem asistentky do štúdia krásy. Zaškolím!! príjem cca 550-850€ Info: hivuska@gmail.com, 0918993568

Práca z kancelárie

  Dátum pridania: 22.7.2014

 Nejedná sa o klasickú administratívu, obsadzujeme niekoľko pracovných pozícii v oblasti obchodu, manažmentu a supervízor pobočky. Nie finančné poradenstvo. Garantujeme príjem cca 550 - 900€ , podľa pracovného zaradenia. Životopis zasielajte a bližšie info si vyžiadajte na e-maili: pracovnaponuka10@gmail.com

Privyrobenie popri práci (100-300 eur)

  Dátum pridania: 21.7.2014

 Pokiaľ si mesačne z výplaty neviete odkladať, alebo si odkladáte málo a radi by ste to zmenili, pošlite si tel. kontakt pre bližšie informácie na karieranaslovensku@gmail.com.

Anglicko - balenie textilu,bizuterie -aj páry

  Dátum pridania: 21.7.2014

 Hľadáme dievčatá, chalanov, mužov, ženy, páry, skupinky na balenie textilu, bižuterie,drobneho tovaru - pozor podmienka dlhodobo

Práca na doma

  Dátum pridania: 20.7.2014

 PC, net

Seriózna práca

  Dátum pridania: 18.7.2014

 chut pracovať, učiť sa niečo nove...

Jednoduchá práca na PC

  Dátum pridania: 18.7.2014

 Nerozhoduje

inzercia.reklama@gmail.com

  Dátum pridania: 18.7.2014

 PC, net

vodič,skladník,traktorista

  Dátum pridania: 16.7.2014

 Hladám prácu ako vodič,skladník,traktorista,práce v lese s motorovou pílou.Vodičské oprávnenia skupiny B,C,E,T,VZV.Digitálna karta do tachografu,skúsenosti s návesom plachta a 5 rokov rozvoz tovaru,8 rokov prax na VZV vykládka,nakládka tovaru,skladové hospodárstvo.Mám 29 rokov žiadna práca mi nerobí problém,rýchlo sa učím a prisposobujem novému prostrediu.Prácu hladám v okrese Žiar nad Hronom a Kremnica.Momentálne som v zahraničí,nástup možný od 1.9.2014.Podrobnejšie informácie při osobnom pohovore alebo mailom.

Training - Cabin Stewardess / VIKING RIVER CRUISES

  Dátum pridania: 15.7.2014

 PODMIENKY K ÚČASTI: - aktívna znalosť anglického jazyka - predchádzajúce pracovné skúsenosti s pozíciou alebo podobnou pozíciou, najlepšie za posledné 2-3 roky zo 4* hotela alebo z lodí - minimálny vek 19 rokov - flexibilita, schopnosť pracovať pod tlakom, pracovitosť, snaživosť, dynamickosť, entuziazmus, presnosť, dochvíľnosť, priateľskosť, lojálnosť, zodpovednosť, - silná orientácia na hostí - tímový hráč - elegantný vzhľad, Výberové konanie má dve kolá a to príprava v spolupráci s agentúrou, preskúšanie jazyka a zaradenie následné posunutie do lodnej spoločnosti s ktorou absolvujete skype interview.

Práca na doma

  Dátum pridania: 13.7.2014

 PC, net

Praca v Taliansku v potravinarskom priemysle

  Dátum pridania: 13.7.2014

 dobry zdravotny stav,zodpovednost a poctivost

Práca s pc

  Dátum pridania: 9.7.2014

 spoľahlivosť

Práca na doma

  Dátum pridania: 6.7.2014

 PC, net

OPATROVATEĽKA

  Dátum pridania: 5.7.2014

 Opatrovanie klientky v domácom prostredí 24 hodín denne. Týždenné turnusy. Individuálna starostlivosť o náročnú klientku. Nadštandartné finančné ohodnotenie., Osobný pohovor nutný pred predstavením klientke.

VIP SPOLOČNÍČKA, 4000€ mes.

  Dátum pridania: 3.7.2014

 Podmienky: vek od 18 do 40 r. , atraktívny vzhľad, pestovaný zovňajšok, príjemné vystupovanie, znalosť nemeckého alebo anglického jazyka Naša agentúra má sídlo v Nitre, ale naša ponuka je platná pre celé Slovensko! Bližšie info na: www. spolocnicka-a-spolocnik.com tel. 0948286887 (Po-Pia od 8.00 do 18.00)

Mäsiar na vykosťovanie hovädziny do Holandska.

  Dátum pridania: 3.7.2014

 - predošlá prax s vykosťovaním - domáce zabíjačky Vám na zvládnutie vstupných testov nebudú stačiť - dobrá fyzická kondícia - aktívny prístup k práci - zodpovednosť - samostatnosť - prax s prácou na linke a v zahraničí je výhodou, Životopis pošlite na emailovú adresu : tn @ universalconsulting.sk Alebo poštou na adresu : Universal Consulting s.r.o. Štúrovo nám. 18 911 01 Trenčín Prípadne nás kontaktujte telefonicky 0327440174 a dohodnite si s nami ďalší postup.

Šéfkuchár/Kuchár

  Dátum pridania: 3.7.2014

 Staň sa členom nášho tímu...Klikni a prečítaj si viac.

Práca s pc

  Dátum pridania: 2.7.2014

 spoľahlivosť

Ponuky 1-20 z 269

Správa ponuky práce

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Hľadám prácu.

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Ponúkam prácu.

Ak máte záujem váš občiansky inzerát upravovať, vymazať alebo chcete pridať firemný inzerát do sekcie Ponúkam prácu registrujte sa na portáli.

Ponuky práce

Práca, ponuka práce Žiar nad Hronom: ponúkate alebo hľadáte prácu v Žiari nad Hronom? Využite regionálnu ponuku práce na internete!

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Hliník nad Hronom, Hronská Dúbrava, Kosorín, Ladomerská Vieska, Lovča, Lovčica, Pitelová, Slaská, Stará Kremnička, Trnavá Hora, Trubín

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt | O nás | Reklama | Podmienky použitia |
lang