ziarnadhronom.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Práca, ponuka práce a brigády v Žiari nad Hronom a okolí

Ponuky 1-20 z 105

Ponuky práce Žiar nad Hronom a okolie

3% ponuka úveru platí

  Dátum pridania: 26.8.2015

 Ponúkame pôžičky pre všetkých v núdzi na veľmi nízkou úrokovou sadzbou 3% žiadna záruka podieľa budeme schopní dať vám akúkoľvek sumu v rozmedzí od € 5,000- € 5,000,000 úroková sadzba obchodovateľné, so splácaním dovolené 1-20 rok v prípade záujmu kontaktujte nás via (mattewwilliamsfinances@gmail.com)

učiteľ SJL-VYV - NEJ -INF-/ pre ZŠ a SOŠ, G/

  Dátum pridania: 28.5.2015

 Učiteľ s aprobáciou slovenský jazyk a literatúra- výtvarná výchova- nemecký jazyk- informatika, si hľadá uplatnenie v nasl. školskom roku ako stredoškolský učiteľ /učiteľ pre ZŠ/. Používam vo svojej práci nové metódy vzdelávania a novú didakt. techniku na vysokej úrovni. Rád príjmem prvú serióznu ponuku. Som ochotný dochádzať aj do väčších vzdialeností.

Zvárač, palič, zámočník

  Dátum pridania: 27.5.2015

 Hľadám prácu ako zvárač alebo palič

osobná asistentka

  Dátum pridania: 12.6.2012

 Hľadám si prácu ako osobná asistentka, mám 37 rokov, vysokoškolské vzdelanie a prax ako opatrovateľka a asistentka výchovy v DSS.

Brigady

  Dátum pridania: 12.6.2012

 Hľadáme si prácu aj brygadu v Žiari nad Hronom a okolí ako pokladník,dokladač tovaru pre obchodné reťazce Tesco,Billa,Lidl a pod.

upratovanie, dokladanie tovaru

  Dátum pridania: 8.6.2012

 Hladam brigadu na letne prazdniny v Zarnovici, Novej Bani alebo v Ziari nad Hronom - dokladanie tovaru alebo upratovanie. Mam 46 rokov a ukoncene SŠ vzdelanie s maturitou.

účtovníčka

  Dátum pridania: 4.6.2012

 Ponúkame vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva pre malé a stredné firmy SZČO aj s.r.o.- mesačný výkaz DPH, mzdy, personalistika.Dobrá cena šitá na mieru načo platiť veľa, keď Vám ušetríme náklady. Spoľahlivosť a dlhoročná prax.

MANAZER,ANKETAR,PREDAJCA

  Dátum pridania: 27.5.2012

 PONUKAM VIAC PRACOVNYCH PRILEZITOSTI. MANAZER VO VLASTNEJ FIRME, ANKETAR/KA A PREDAJCU PRIRODNEJ KOZMETIKY S 30% ZISKOM. VIAC INFO NA OSOBNOM STRETNUTI.

PREDAJCA PRIRODNEJ KOZMETIKY

  Dátum pridania: 27.5.2012

 POUKAM PRACU PREDAJCU PRIRODNEJ KOZMETIKY S 30% ZISKOM. VIAC INFO NA OSOBNOM STRETNUTI PODLA DOHODY. TIEZ PONUKAM PRACU ANKETARKY A MANAZERA/KY. PS: PRACUJTE NA SEBA NIE NA NIEKOHO INEHO .

hľadám prácu

  Dátum pridania: 24.5.2012

 Hľadám si prácu ako administratívna pracovníčka, sekretárka a práce k tomu podobné. Mám VŠ vzdelanie aj prax.

zateplovac, pomocnik

  Dátum pridania: 10.5.2012

 

ANKETÁRKA

  Dátum pridania: 5.5.2012

 Ponúkam prácu ANKETÁRKY za super odmenu. Jednoduchá práca. Uprednostňujem osobné stretnutie podľa dohody. Anketárka absolvuje DIAGNOSTIKU PLETI ZADARMO špeciálnym prístrojom.

Kreslím výkresy v Cad

  Dátum pridania: 30.4.2012

 Pomôžem pri kreslení výkresov v Cad napr. na stavebné povolenie alebo pod. Ovládam Autocad, aj 3D, TurboCad, SEMA mám vzdelanie technického smeru, niekoľkoročnú prax.

Administratíva

  Dátum pridania: 10.4.2012

 Hľadám si prácu v Detve alebo vo Zvolene.Mám skúsenosti a prax v oblasti obchodu,predaja,služieb,vedúceho pracovníka,reklamy,obchodu,obchodného zástupcu,práca s ľudmi,ich vedenie,organizácia práce a taktiež administratívnu prax, práca s PC. Medzi moje osobné vlastnosti patrí zodpovednosť,komunikatívnosť,samostatnosť,schopnosť pre tímovú spoluprácu.Mám stredoškolské vzdelanie s maturitou.

Distribútor / Distribútorka

  Dátum pridania: 4.4.2012

 

Upratovačka

  Dátum pridania: 1.4.2012

 Hľadám si prácu ako upratovačka nakoľko som nezamestnaná a hľadám si sústavne prácu.

Elektromechanik, zámočník, zvárač

  Dátum pridania: 26.3.2012

 Hľadáme na prácu v Nemecku samostatných elektromechanikov - Vyhláška. č. 22, zámočníci izometria, zvárači 141 argon. Životopis, certifikáty zaslať na:info@kobi.sk , viac informácii na 0905921999, www.kobi.sk

Referentka

  Dátum pridania: 26.3.2012

 Hladam si pracu skladnicky, informátorky, predavacky, upratovacky alebo informatorky referentky. Mam stredoskolské vzdelanie strojárskeho charakteru, vek 35 rokov, vodicsky preukaz, som samostatná, zodpovedná a flexibilná v rozhodovani.

práca každého druhu.

  Dátum pridania: 23.3.2012

 Dobrý deň, ja žiačka základnej školy 15 ročná by som mala záujem o letnú poprípade víkendovú brigádu. Najlepšie by bolo priamo v meste, alebo v okrese Žiar nad Hronom. Pristúpim na akýkoľvek druh práce. Som učenlivá a spoľahlivá.

Skladové práce,VZV,potravinársky priemysel

  Dátum pridania: 22.3.2012

 Hľadáme prácu v Českej republike ako skladník pekár alebo dokladač tovaru v obchodných reťazcoch.

Ponuky 1-20 z 105

Správa ponuky práce

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Hľadám prácu.

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Ponúkam prácu.

Ak máte záujem váš občiansky inzerát upravovať, vymazať alebo chcete pridať firemný inzerát do sekcie Ponúkam prácu registrujte sa na portáli.

Ponuky práce

Práca, ponuka práce Žiar nad Hronom: ponúkate alebo hľadáte prácu v Žiari nad Hronom? Využite regionálnu ponuku práce na internete!

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Hliník nad Hronom, Hronská Dúbrava, Kosorín, Ladomerská Vieska, Lovča, Lovčica, Pitelová, Slaská, Stará Kremnička, Trnavá Hora, Trubín

Podmienky pridania inzerátu

  1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
  2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
  3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
    • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
    • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
    • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
    • obsahujú obscénny text alebo foto
    • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
    • ponúkajú drogy alebo zbrane
    • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
    • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
    • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
    • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
    • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
    • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
    • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
    • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
  4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
  5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
  6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
  7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
  8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang