ziarnadhronom.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

O penzióne Vila Sokáč *

Ubytovanie v zrekonštruovanej pôvodnej kúpelnej vile.

Penzión Vila Sokáč *

O penzióne Vila Sokáč *

Ubytovanie v zrekonštruovanej pôvodnej kúpelnej vile.

Adresa: 966 02 Vyhne 28
Telefón: 0907 579 639
Fax:
Kontaktná osoba: Edita Víťazková
Mobil:
E-mail: vitazko@gmail.com
Penzión Vila Sokáč *

Vila Sokáč bola už v minulosti vďaka svojej kúpeľnej architektúre vďačným objektom pre fotografov. Ako jedna z kúpeľných víl mala k dispozícii veľkú peknú záhradu, 12 izieb, v jedálni sa podávala chutná meštianska strava, hostia si mohli objednať chutné medové výrobky....
Dnes takmer po 120 rokoch je Vila Sokáč po rozsiahlej rekonštrukcii prebudovaná na reprezentačný penzión, nachádzajúci sa 50 m od Vodného raja.
K dispozícii je 9x dvojlôžková izba, 1xrodinná izba (5 osôb). Izby sú vybavené štandardne s vlastným sociálnym zariadením. Maximálna kapacita je 41 osôb. V priestoroch reštaurácie je zabezpečené stravovanie, hostia si môžu pochutiť nielen na medových výrobkoch....
Z pôvodných špacierok, ktoré kedysi boli neodeliteľnou súčasťou slávnych vyhnianskych kúpeľov sa aj dnes môžu návštevníci kochať krásou vyhnianskej doliny, najkrajšej v Štiavnických vrchoch.
Staré kúpele, ktoré boli okrem baníctva a pivovarníctva pýchou obce, dnes už neexistujú. Na ich mieste vyrástla dominanta banskoštiavnického regiónu Vodný raj ( nerezové bazény, výplavový bazén, vodné atrakcie, bowling, squash, wellness, lesná relaxačná zóna ).
Počas letnej sezóny si môžete vychutnať horúcu termálnu vodu s liečivými účinkami, tenisové a volejbalové kurty v blízkosti penziónu, cykloturistiku, kúpanie v štiavnických tajchoch.
V zimnej sezóne Vás zlákajú neďaleké lyžiarske strediská (Salamandra resort, Ostrý Grúň, Skalka). Celoročne si môžete vychutnať turistiku do nádhernej prírody, výlety do okolia: mestá Banská Štiavnica (UNESCO), Banská Bystrica, Zvolen,Kremnica, Bojnice (ZOO), Kamenné more a travertín Vyhne.
Navštívte penzión, ktorý dýcha dávnou históriou....

Otváracie hodiny

DeňDopoludniaPopoludní
Pondelok: 8:00 24:00
Utorok: 8:00 24:00
Streda: 8:00 24:00
Štvrtok: 8:00 24:00
Piatok: 8:00 24:00
Sobota: 8:00 24:00
Nedeľa: 8:00 24:00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hľadáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Prezerané firmy

  • Penzión Vila Sokáč *

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Hliník nad Hronom, Hronská Dúbrava, Kosorín, Ladomerská Vieska, Lovča, Lovčica, Pitelová, Slaská, Stará Kremnička, Trnavá Hora, Trubín
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang