ziarnadhronom.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Inzercia Žiar nad Hronom a okolie, inzeráty zadarmo

Inzeráty 1-20 z 890

INZERCIA vo Žiari na Hronom

MONTÁŽ-SERVIS

Dátum pridania: 22.8.2016

*Návrh-dodávka-montáž-servis automatických pohonných jednotiek vstupných brán. Kvalitné pohonné jednotky + odborná montáž + inštalačný material.

MONTÁŽ-SERVIS

Acerola prírodný vitamín C!

Dátum pridania: 19.8.2016

Acerola je jedinečnou zmesou C vitamínu a minerálnych látok, dôsledkom čoho je účinok ochrany buniek a väzivosť voľných radikálov podstatne vyššia, ako u syntetického C vitamínu. Je ideálna na podporu imunity, pri zápaloch, srdcových potiažiach, anémií, reume, tuberkulóze a pri rekonvalescencií rôznych ochorení, ako aj pri prevencií ochrany zdravia.

Acerola prírodný vitamín C!

Najlepšie rybárske oblečenie Geoff Anderson

Dátum pridania: 19.8.2016

RYBÁRSKY SUPER SET GeoffAnderson rybárska membránová bunda + rybárske nohavice. Najvýhodnejší rybársky naj nákup rybárskeho oblečenia na chladné dni. Oblečenie, ktoré splní splní rybárske potreby a sny. Set je 100% nepremokavý, 100% vetru odolný, paropriepustný, odolný voči oderom a oterom. Najlepšie pohodlné rybárske oblečenie vhodné na celoročné používanie. Ideálne pre Poľovníctvo, rybolov, outdoor a iné využitie. Dostupné veľkosti: S až 3XL. Tento set a oveľa viac nájdete na našom najväčšom rybárskom e-shope www.HACIK.sk pod objednávacím číslom 1 A0268

Najlepšie rybárske oblečenie Geoff Anderson

Elixír nesmrteľnosti, zdravia a mladosti!

Dátum pridania: 19.8.2016

Hovoríme o kustovnici činskej - GOJI, ktoré by sme mali konzumovať všetci, pretože je to najzdravšie ovocie na zemi a má na telo a organizmus pozitívne účinky: - podporná prevencia proti rakovine, - vysoký obsah antioxidantov, - detoxikuje organizmus a pôsobí ako prevencia pred stresom, - podporuje imunitný systém, - má blahodárne účinky proti starnutiu, - pozitívne pôsobí na žalúdočné ťažkosti, - podporuje zvýšenú aktivitu bielych krviniek, - zlepšuje koncentráciu, zvyšuje aktivitu a znižuje únavu, - posilňuje pamäť, - posilňuje kvalitu spánku a uľahčuje ranné vstávanie (prebúdzanie).

Elixír nesmrteľnosti, zdravia a mladosti!

Liate podlahy do skladu, dielne, haly, servisu ...

Dátum pridania: 19.8.2016

Realizujeme liate podlahy, ktoré sú vhodné do skladu, dielne, výrobnej haly, servisu a všade tam kde je potrebná nenasiakavá a bezprašná podlaha. Liate podlahy realizujeme v novostavbách a v rekonštruovaných objektoch. Dlhá životnosť, maximálna spokojnosť.

Liate podlahy do skladu, dielne, haly, servisu ...

Eurookná Salaj

Dátum pridania: 18.8.2016

Prečo drevené eurookná? Drevo má najvšestrannejšie použitie v stavebníctve - možno z neho postaviť dom od podlahy až po strechu. Je to najvýznamnejší rastlinný materiál, ktorý sa využíva na výrobu okna. Drevené eurookná svojou štruktúrou a farebnosťou vytvárajú veľmi príjemné prostredie pre život. Drevené okná majú nezameniteľnú kresbu, pristanú každej stavbe a podporujú zdravú mikroklímu a harmonickú atmosféru bývania. Ekológia má prioritu Rozhodli sme sa pre drevo, pretože už ako surovina je nenáročné na spotrebu energie a neprodukuje do okolia žiadne škodliviny. Všetky nátery a látky ktoré pri výrobe okien používame sú vodou riediteľné a šetrné k prírode. Sme presní v každom detaile Aj nenápadné rozdiely vo vypracovaní majú veľký vplyv na životnosť okien. Preto kladieme dôraz na precízne vypracovaný detail. Naše drevené eurookná majú: hladko opracované hrany kaziet presne priliehajúce lišty bez medzier spoje rámov krídel chránené špeciálnou hmotou Fugensiegel (Nemecko), ktorá zabraňuje prenikaniu vlhkosti 5 vrstiev povrchovej úpravy (REMMERS) alebo 4 vstvy (ADLER)

Eurookná Salaj

Drásané okná - novinka

Dátum pridania: 18.8.2016

Drásané okná sú zaujímavé tým, že z technického hľadiska zodpovedajú všetkým parametrom klasických eurookien, ale imidžovo sa svojou dizajnovou štruktúrou hodia predovšetkým na zrubové domy, chalupy, štýlové reštaurácie alebo rôzne imidžové interiéry. Na povrchovú úpravu drásaných okien sa nepoužíva klasický náter ako pri klasických eurooknách, ale používame buď olejovanie alebo HK lazúry značky REMMERS. Takéto povrchová úprava zabezpečí, že drásané drevo sa nikdy nebude lúpať a dlhodobo si zachová svoj imidžový vzhľad. Povrchovú úpravu odporúčame približne každých sedem rokov obnoviť. Je medzi eurooknom a drásaným oknom rozdiel? Hlavný rozdiel medzi klasickým eurooknom a drásaným eurooknom je v dizajne štruktúry dreva. Pri klasických eurooknách sa vyžaduje čo najväčšia hladkosť a jeden farebný odtieň, pri drásaných oknách sa vyžaduje pravý opak, zvýraznená štruktúra a možné sú aj odtieňové prechody v rámci jedného okna. Drásanie sa realizuje takzvaným kefovaním, kedy sa zvýraznia letokruhy štruktúry dreva. Letná časť dreva je široká a mäkká, zimná časť zase úzka a tvrdá. Tvrdé zimné letokruhy preto pri drásaní vystúpia na povrch a širšie letné klesnú nižšie, čím vznikne dojem starého dreva. Každý jeden kus je originál, každé drevo má inú štruktúru. Toto dizajnové prevedenie vyhľadávajú skôr fajnšmekri alebo ľudia, ktorí hľadajú vhodné dizajnové prvky pre zvýraznenie prírodného rázu zrubov, chalúp, ale aj rôznych reštaurácií, penziónov, chát...

Drásané okná - novinka

Garážové brány Salaj

Dátum pridania: 18.8.2016

Vyrábame eurookná, balkónové dvere, výklopno-posuvné dvere, vchodové dvere, interiérové dvere s obložkovými zárubňami, okenice, zimné záhrady, garážové brány. Doprava garážových brán a dverí Dopravu pri bežných objemoch zakázky zabezpečujeme vlastnými autami. K cene zákazky sa účtuje jedno zameranie a jeden dovoz výrobkov. Zameranie môže urobiť aj zákazník sám, ale odporúčame naše vlastné zameranie, kedy za namerané hodnoty a následné rozmery výrobkov ručíme. Garážové brány podľa vašich predstáv.

Garážové brány Salaj

Interiérové dvere Salaj

Dátum pridania: 18.8.2016

Akékoľvek dvere na želanie Sme atypické stolárstvo. Tvar, veľkosť a celkové prevedenie dverí prispôsobíme vašim individuálnym želaniam. Pri navrhovaní dverí vám radi poradíme a vyrobíme akýkoľvek, tvar ktorý je možné vyrobiť. detail interiérových dverí Bezpečný domov Popri originalite a atraktívnom vzhľade dverí je bezpečnosť vášho domova na prvom mieste. Každé bezpečnostné dvere vybavujeme 5 bodovým bezpečnostným zámkom MACO (vysoká bezpečnosť podľa STN). Na požiadanie zabudujeme do dverí ďalšie bezpečnostné prvky, napr. vložku so securite kartou (veľmi vysoká bezpečnosť podľa STN). So širokej ponuky výplní si môžete vybrať aj bezpečnostné sklá. Hrúbka dverí je 6,8 cm (bežné vchodové dvere 4,5 cm). Interiérové dvere Interiérové dvere prispôsobíme ostatným prvkom bývania. Ich dizajn a povrchová úprava môže byť ladená v duchu vchodových dverí a okenných rámov. Vyrábajú sa zo štvorvrstvového predýhovaného masívu smrek, meranti, dub, buk, jelša, čerešňa, javor.

Interiérové dvere Salaj

Kytica z 50 ruží a 2 čokolády

Dátum pridania: 18.8.2016

Kytica obsahuje: 50 ruží, bouvardiu, fénix, doplnková zeleň, 2 čokolády,... O spoločnosti BB design BB design, táto už dnes popredná značka na slovenskom trhu v sebe ukrýva meno Ing. Beáty Bačinskej, ktorá vniesla dušu i charakter celému fungovaniu firmy. V roku 1995 ukončila štúdium záhradnej architektúry na Vysokej škole v Lednici na Morave. Štúdium, ale najmä praktické zručnosti nadobúdala na rôznych zahraničných pobytoch - v botanickej záhrade v Strassburgu, vo firmách zaoberajúcich sa projekciou a realizáciou sadových úprav v Holandsku, Nemecku, Francúzsku... Kde nás nájdete: OC Centro Nitra OC Galéria Tesco Nitra Red House predajňa kvetov vedľa OBI

Kytica z 50 ruží a 2 čokolády

Detská kytica

Dátum pridania: 18.8.2016

Kytica obsahuje: ruže, hrebíčky, chryzantémy, lysianthus, dekorácie, doplnkovú zeleň, celofán,.. O spoločnosti BB design BB design, táto už dnes popredná značka na slovenskom trhu v sebe ukrýva meno Ing. Beáty Bačinskej, ktorá vniesla dušu i charakter celému fungovaniu firmy. V roku 1995 ukončila štúdium záhradnej architektúry na Vysokej škole v Lednici na Morave. Štúdium, ale najmä praktické zručnosti nadobúdala na rôznych zahraničných pobytoch - v botanickej záhrade v Strassburgu, vo firmách zaoberajúcich sa projekciou a realizáciou sadových úprav v Holandsku, Nemecku, Francúzsku... Naše predajne sa nachádzajú v Nitre: OC Centro Nitra OC Galéria Tesco Nitra Predajňa kvetov Red House vedľa OBI

Detská kytica

Kytica zo sušených kvetov

Dátum pridania: 18.8.2016

Aranžmán obsahuje rôzne dekorácie a aranžovací materiál,... O spoločnosti BB design BB design, táto už dnes popredná značka na slovenskom trhu v sebe ukrýva meno Ing. Beáty Bačinskej, ktorá vniesla dušu i charakter celému fungovaniu firmy. V roku 1995 ukončila štúdium záhradnej architektúry na Vysokej škole v Lednici na Morave. Štúdium, ale najmä praktické zručnosti nadobúdala na rôznych zahraničných pobytoch - v botanickej záhrade v Strassburgu, vo firmách zaoberajúcich sa projekciou a realizáciou sadových úprav v Holandsku, Nemecku, Francúzsku... Kde nájdete naše predajne? OC Centro Nitra OC Galéria Tesco Nitra Predajňa kvetov Red House vedľa OBI Tešíme sa na vás.

Kytica zo sušených kvetov

Kytica LOVE

Dátum pridania: 18.8.2016

Kytica LOVE obsahuje: 13 ruží, chryzantémy, gypsomilka, doplnková zeleň, dorácie,... BB design, táto už dnes popredná značka na slovenskom trhu v sebe ukrýva meno Ing. Beáty Bačinskej, ktorá vniesla dušu i charakter celému fungovaniu firmy. V roku 1995 ukončila štúdium záhradnej architektúry na Vysokej škole v Lednici na Morave. Štúdium, ale najmä praktické zručnosti nadobúdala na rôznych zahraničných pobytoch - v botanickej záhrade v Strassburgu, vo firmách zaoberajúcich sa projekciou a realizáciou sadových úprav v Holandsku, Nemecku, Francúzsku... Naše predajne: OC Centro Nitra OC Galéria Tesco Nitra Predajňa kvetov Red House vedľa OBI

Kytica LOVE

Farebné laserové multifunkčné zariadenie A4

Dátum pridania: 18.8.2016

MFP HP LaserJet Pro 100 color MFP M175a- predvádzací model !!!-ECOSYSM6026cdn Farebné laserové multifunkčné zariadenie A4. Technológia tlače laser integrované funkcie print/copy/scan formát tlače A4 Farebnosť tlače farba Formát tlače A4 mesačné využitie [str/mes] 950 max. mesačné využitie [str/mes] 20000 rýchlosť tlače/kopírovania čb A4 [str/min] 16 rýchlosť tlače/kopírovania far. A4 [str/min] 4 rozlíšenie tlače [dpi] 600×600 prvá strana [čb/fareb] [s] 15,5 / 27,5 obojstranná tlač/kopírovanie manuálna/nie predvoľba počtu kópií max. 99 kópií zoom kopírovania (zmenšiť/zväčšiť) 25-400% technológia snímania CCD optické rozlíšenie skenera [dpi] 1200 farebná hĺbka (vstup/výstup) 30 bit rýchlosť modemu [kbps] nie príjem/odosielanie faxov do/z PC nie pamäť faxu (príj./vys.) nie jednotlačidlová voľba nie rýchla voľba nie max. gramáž papiera [g/m2] 220 podávač (ADF) áno (35 listov) vstupné zásobníky 150 listov výstupné zásobníky 50 listov priama tlač z pamäťovej karty nie priama tlač z USB kľúča nie sieťová tlač nie rozhranie USB2.0 jazyk tlače HP PCL 6, HP PCL 5c, emulácia HP postscript level 3, PDF (v1.7) pamäť [MB] 128 ďalšie funkcie HP Auto-On/Off, Instant-on Technology, Smart Install, HP ePrint, skenovanie do formátov: PDF, JPEG, TIFF, Bitmap, PNG podporované OS Windows 7/Vista/XP Pro/Server 2008/2003/Mac OS X v10.5.8/10.6 softvér v dodávke Windows: HP SmartInstall, HP Insta rozmery (š x h x v) [mm] 441 x 421 x 338 hmotnosť [kg] 16,2 Inštalácia odborným technikom nie je súčasťou ceny multifunkčného zariadenia!

Farebné laserové multifunkčné zariadenie A4

Atramentové multifunkčné zariadenie EPSON

Dátum pridania: 18.8.2016

MFP EPSON WorkForce Pro WF-5620DWF, A4, 34st/min, FAX,USB,LAN,wifi Atramentové multifunkčné zariadenie EPSON WF-5620DWF s wifi, s automatickým podávačom dokumentov... Epson WorkForce Pro WF-5620DWF Skvele vybavená multifunkčná atramentová tlačiareň Epson WorkForce Pro WF-5620DWF ponúka okrem klasickej tlače aj skener, kopírku a funkciu faxu. Prvú stránku vytlačíte za 7 sekúnd. Tlač je naozaj rýchla, tlačiareň zvláda (podľa normy ISO) tlačiť rýchlosťou 20 strán za minútu čiernobielo a 20 strán za minútu farebnou tlačou. Samozrejmosťou je obojstranná tlač a tlačové rozlíšenie je 4800 × 1200 DPI. Maximálne mesačné vyťaženie tlačiarne je 35 000 strán. Ďalšou funkciou je skener s rozlíšením 1200 × 2400 DPI s výstupnými formátmi JPEG a TIFF. Skenovať možno ako čiernobielo, tak aj farebne. Kopírka ponúka rozlíšenie 600 × 1200 DPI a funkciu na automatické zväčšovanie a zmenšovanie. Pre jeden list papiera si môžete navoliť maximálne 99 kópií. V neposlednom rade tu máme funkciu faxu, ktorá ponúka rýchle voľby až 200 mien a čísel. Rýchlosť odosielania faxu sa pohybuje až okolo 33,6 kb/s, teda približne 3 sekundy na stránku. Veľkou výhodou faxovania je, že nie je nutné zapínať počítač. K dispozícii sú funkcie ako faxovanie z počítača, faxovanie na email, rýchla voľba alebo automatické opakovanie. Na pripojenie slúži vysokorýchlostné rozhranie USB. Zariadenie je tiež možné pripojiť do siete pomocou LAN kábla alebo pomocou bezdrôtovej technológie WiFi. Využiť môžete väčšinu dostupných formátov papiera až do veľkosti A4. Vhodná gramáž papiera je 64 g/m2 - 256 g/m2. Tlačiareň je kompatibilná s bežnými operačnými systémami Mac OS a Microsoft Windows. V balení sa nachádzajú ovládače a pomocné programy (CD), samostatné atramentové kazety, hlavné zariadenie, napájací kábel, sprievodca rýchlou inštaláciou a záručné dokumenty. V cene je zahrnutý recyklačný a autorský poplatok vo výške 3,65 € bez DPH

Atramentové multifunkčné zariadenie EPSON

Katleen - spoločenské šaty

Dátum pridania: 18.8.2016

Prestížny dámsky salón KATLEEN je zameraný na požičovňu a predaj spoločenských a plesových šiat. KATLEEN som založila v roku 2010. Za toto obdobie si salón stihol získať veľké množstvo spokojných zákazníčok a to nielen z Nitry a širokého okolia. Moju prácu a modely šiat poznajú a vyhľadávajú dámy z celého Slovenska. Každej zákazníčke sa venujem individuálne, trpezlivo, počúvam požiadavky a snažím sa ich čo najvernejšie zakomponovať do výsledného modelu šiat. Podľa typu a postavy konkrétnej dámy dotváram originálne modely šiat či už náročnejším, ručným zdobením, alebo výšivkou. Pri zapožičaní šiat vždy profesionálne poradím aj s celkovým dotvorením imidžu. K šatám navrhnem a doladím doplnky, ako bižutériu či kabelku. Viem zabezpečiť aj vizáž tváre, od úpravy účesu, až po make-up korešpondujúci s modelom požičiavaných šiat. Dámy tak odchádzajú zo salónu KATLEEN na spoločenskú slávnosť upravené na komplet od hlavy až po päty. V salóne nájdete veľkosti od najmenších dámskych, až po nadrozmerné veľkosti. Pravidelne organizujem sezónne výpredaje, prostredníctvom ktorých majú dámy možnosť zakúpiť si šaty za zvýhodnené ceny. Motto salónu KATLEEN „Krásna a spokojná zákazníčka v modeli šiat od KATLEEN je najlepšia reklama“.

Katleen - spoločenské šaty

Spoločenské šaty zo salónu Katleen

Dátum pridania: 18.8.2016

Prestížny dámsky salón KATLEEN je zameraný na požičovňu a predaj spoločenských a plesových šiat. KATLEEN som založila v roku 2010. Za toto obdobie si salón stihol získať veľké množstvo spokojných zákazníčok a to nielen z Nitry a širokého okolia. Moju prácu a modely šiat poznajú a vyhľadávajú dámy z celého Slovenska. Každej zákazníčke sa venujem individuálne, trpezlivo, počúvam požiadavky a snažím sa ich čo najvernejšie zakomponovať do výsledného modelu šiat. Podľa typu a postavy konkrétnej dámy dotváram originálne modely šiat či už náročnejším, ručným zdobením, alebo výšivkou. Pri zapožičaní šiat vždy profesionálne poradím aj s celkovým dotvorením imidžu. K šatám navrhnem a doladím doplnky, ako bižutériu či kabelku. Viem zabezpečiť aj vizáž tváre, od úpravy účesu, až po make-up korešpondujúci s modelom požičiavaných šiat. Dámy tak odchádzajú zo salónu KATLEEN na spoločenskú slávnosť upravené na komplet od hlavy až po päty. V salóne nájdete veľkosti od najmenších dámskych, až po nadrozmerné veľkosti. Pravidelne organizujem sezónne výpredaje, prostredníctvom ktorých majú dámy možnosť zakúpiť si šaty za zvýhodnené ceny. Motto salónu KATLEEN „Krásna a spokojná zákazníčka v modeli šiat od KATLEEN je najlepšia reklama“.

Spoločenské šaty zo salónu Katleen

Preklady uznesení a rozhodnutí

Dátum pridania: 18.8.2016

Preklady textov do cudzích a z cudzích jazykov V našej agentúre prekladáme do a z viac ako 40 svetových jazykov. V prípade požiadavky vieme zabezpečiť preklad aj do neštandardných a menej používaných jazykov. úradné a súdne preklady / overené preklady preklady výpisov z registra trestov, potvrdenia o trvalom pobyte obyčajné preklady textov preklady dokumentov zo spoločenského života preklady dokumentov z právnej oblasti, rozsudky preklady spoločenských zmlúv, kontraktov a dohôd preklady odborných publikácií preklady návodov na obsluhu preklady dokumentov zo súkromnej a podnikateľskej oblasti preklady osvedčení o štátnej skúške, vysvedčení preklady študijných programov a výsledkov, potvrdení o návšteve školy preklady rodných a sobášnych listov preklady certifikátov, úradných dokumentov preklady uznesení a rozhodnutí preklady iných textov podľa požiadaviek Cena prekladov od 8,30 €

Preklady uznesení a rozhodnutí

Konzekutívne tlmočenie

Dátum pridania: 18.8.2016

Tlmočenie na Slovensku aj v zahraničí Tlmočíme na Slovensku i v zahraničí vo viac ako 40 jazykoch Ako tlmočíme a čo všetko tlmočíme? konzekutívne tlmočenie a simultánne tlmočenie tlmočíme obchodné stretnutia, obchodné rokovania a oficiálne rozhovory tlmočíme prezentácie, prednášky a semináre tlmočíme spoločenské stretnutia a neoficiálne rozhovory

Konzekutívne tlmočenie

Chata Rebeka -Stará Lesná na prenájom

Dátum pridania: 18.8.2016

Prenájom chaty Rebeka v krásnom prostredí Vysokých Tatier susediaca s centrami Tatier ako Tatranská Lomnica či Smokovec kde v zime či lete nájdete mnohostranné vyžitie. Príjemne prežiť dni vo Vysokých Tatrách Vám ponúka chata v lesnom prostredí v chatovej osade pri obci Stará Lesná v panoráme V.Tatier, vzdialenej iba 3 km od Tatranskej Lomnice (Black Stork golfové ihrisko), 5km od Starého Smokovca a 10km od Popradu. Tu sa môžete venovať športovým aktivitám i sladkému nič nerobiť. Chata je veľmi slušne vybavená. Sú tu tri izby (3+1, 2+1 a 2), WC, kúpeľná so sprchovacím kútom (teplá voda non-stop), plne vybavená kuchyňa - chladnička, mraznička, kávovar, mikrovlnná rúra, sporák combi atď. Ďalej je tu jedálenský kút a obývacia miestnosť (TV + satelit, hifi, krb). Chata je vykurovaná plynom. Viac na www.tatranka.sk

Chata Rebeka -Stará Lesná na prenájom
Inzeráty 1-20 z 890

Správa inzerátov

Pridajte si bezplatne občiansky inzerát.

Ak máte záujem váš inzerát upravovať, vymazať a topovať alebo chcete pridať komerčný inzerát - registrujte sa na portáli.

Firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

INZERCIA

Inzercia Žiar nad Hronom: Potrebujete sa zbaviť starého auta, chladničky alebo chcete kúpiť nový dom či byt? Bezplatne inzerujte v sekcii Inzercia na stránkach mesta Žiar nad Hronom a váš inzerát sa automaticky zadarmo zobrazí aj na regionálnych portáloch Virtualne.sk.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Hliník nad Hronom, Hronská Dúbrava, Kosorín, Ladomerská Vieska, Lovča, Lovčica, Pitelová, Slaská, Stará Kremnička, Trnavá Hora, Trubín

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať:
  • nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií
  • komerčné inzeráty, ktoré neboli pridané ako spoplatnené
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang