ziarnadhronom.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Kongresové a wellness služby v Štiavnických vrchoch

Hotel SITNO*** je moderný trojhviezdičkový congress-wellness-spa hotel v rázovitej obci Vyhne v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov, neďaleko Banskej Štiavnice. Hotel má k dispozícii 101 dvojlôžkových izieb, 4 rodinné apartmány a 3 business apartmány. Celková ubytovacia kapacita hotela je 264 lôžok vrátane 40 prísteliek.

Hotel SITNO ***

Kongresové a wellness služby v Štiavnických vrchoch

Hotel SITNO*** je moderný trojhviezdičkový congress-wellness-spa hotel v rázovitej obci Vyhne v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov, neďaleko Banskej Štiavnice. Hotel má k dispozícii 101 dvojlôžkových izieb, 4 rodinné apartmány a 3 business apartmány. Celková ubytovacia kapacita hotela je 264 lôžok vrátane 40 prísteliek.

Adresa: Vyhne č. 103, 966 02 Vyhne
Telefón: 045/6772187, 0908 920 016
Fax: 045/6772292
Kontaktná osoba: Mgr. Soňa Rusnáková - manažér recepcie
Mobil:
E-mail: info@hotelsitno.sk
Hotel SITNO ***

Hotel SITNO*** je moderný trojhviezdičkový congress-wellness-spa hotel v rázovitej obci Vyhne v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov.

Hotel má k dispozícii 101 dvojlôžkových izieb, 4 rodinné apartmány a 3 business apartmány. Celková ubytovacia kapacita hotela je 264 lôžok vrátane 40 prísteliek. Vo všetkých izbách je možnosť bezplatného pripojenia na internet cez kábel, ktorý je dostupný na recepcii hotela.

Celý interiér hotela je nefajčiarsky, parkovanie je zabezpečené na stráženom parkovisku priamo pred hotelom.

Súčasťou hotela je rozsiahle wellness&spa centrum s vonkajším bazénom, vnútornými bazénmi /plavecký a termálny/, suchou a parnou saunou a fitnescentrom. Tieto služby je možné využívať denne od 8:00 do 24:00 a ubytovaní hostia majú ako bonus od hotela vstup do wellness a spa centra počas celého pobytu GRÁTIS. Pobyt v termálnom bazéne blahodárne pôsobí na pohybové, nervové a dýchacie ústrojenstvo. Vychutnať si môžte aj niektorú zo širokej ponuky masáží (klasická, športová, čokoládová, medová, reflexná, Ajurvéda, lávovými kameňmi), hydromasáží (podvodná, vírivá, chodidiel) a ďalších relaxačných služieb.

Kvalitné gastronomické služby poskytuje Hotel SITNO*** vo svojich stravovacích zariadeniach /business reštaurácia, á la carte reštaurácia/, kde nájdete široký výber jedál slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Stravovanie je zabezpečené formou bufetu ako aj a´la carte servisom.

Príjemné prostredie pre posedenie ponúkajú aj slnečné terasy a altánok s krbom, zábavu a športové vyžitie Lobby bar a Bowling Night Club.

V hotelovom areáli sa nachádzajú 2 tenisové kurty /umelá tráva alebo nisaplastový povrch/, vo vnútri hotela máme biliardový stôl, stolnotenisové stoly a šípky.

Kongresové centrum Hotela SITNO*** pozostáva zo 6 kongresových a školiacich priestorov.
Novovybudovaná kongresová sála s kapacitou 420 miest je predeliteľná na dve samostatné miestnosti. K dispozícii je prezentačná a audiovizuálna technika, súčasťou sály je aj parket, čo umožňuje realizáciu spoločenských podujatí. Panoramatické okno s výhľadom na okolitú prírodu robí z tejto sály veľmi príjemný kongresový priestor.
Menšie konferenčné miestnosti sú vhodné na realizáciu školení, porád, firemných prezentácií a workshopov.
Všetky priestory sú presvetlené prirodzeným denným svetlom, klimatizované, s WiFi a Lan pripojením na internet.

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hľadáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Prezerané firmy

  • Hotel SITNO ***

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Hliník nad Hronom, Hronská Dúbrava, Kosorín, Ladomerská Vieska, Lovča, Lovčica, Pitelová, Slaská, Stará Kremnička, Trnavá Hora, Trubín
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang